СІН Медікал

 Назад

СІН медікал - медична практика для дорослих і дітей, знаходиться у приміщенні міської дитячої поліклініки, каб.№№ 222, 223 (2-й поверх), за адресою проспект Незалежності, 109, м. Чернівці, і є поліклінічним підрозділом, який поєднує отоларингологію, офтальмологію та педіатрію.

Послуги у сфері отоларингології:

Ендоскопія ЛОР органів:

 • Ендоскопія носа та носоглотки дозволяє оглянути недоступні при звичайному огляді ділянки: носоглотку, устя слухових труб або природні сполуки носової порожнини з біляносовими синусами. Маленьким дітям, у більшості випадків, оглянути носоглотку неможливо. Пальцеве дослідження носоглотки, яке й досі використовується, є вкрай неефективним, вводить в оману та травмує психіку дітей. Це ніби порівняти пальпаторну діагностику з УЗД або рентгендіагностикою, скажімо, жовчокам’яної хвороби. Ендоскопічна діагностика аденоїдів – запорука правильної тактики лікування. Відеофіксація дає можливість прийняття колегіального рішення про доцільність оперативного втручання, дозволяє контролювати якість оперативного втручання та своєчасно виявити супутню патологію ЛОР органів. Діагностична помилка при юнацькій фібромі носоглотки може обернутися дуже важкою кровотечею під час операції! Ендоскопічне дослідження носа і носової порожнини у дорослих має не меншу цінність ніж у дітей, особливо для своєчасної діагностики раку та передракових захворювань; для визначення об’єму оперативних втручань по відновленню носового дихання та прогнозування їх ефективності. Дуже часто маленька деталь, знайдена при ендоскопії, може вирішити велику проблему Вашого здоров’я.

 • Ендоскопія гортаноглотки та гортані має значні переваги перед звичайною методикою (непрямою ларингоскопією), яку у більшості пацієнтів якісно виконати неможливо у зв’язку з анатомічними та фізіологічними особливостями. Обстеження може виконуватись двома доступами. Перший – через ніс (трансназально) вводиться гнучкий ендоскоп. При цьому рвотного рефлексу, практично не виникає. Цей доступ дає можливість оглянути всі відділи гортаноглотки та гортані, включно з анатомічними структурами, які знаходяться у підскладковому просторі. Інший доступ – через ротоглотку (трансфарингеально) вводиться ригідний (негнучкий) ларингоендоскоп. Дозволяє проводити обстеження гортаноглотки та гортані до рівня голосових складок. Метод є ефективним для виявлення патологічних процесів та сторонніх тіл зі складною локалізацією, а також патології язикового мигдалика. Є пріоритетним для ранньої діагностики раку та передракових захворювань, а також для спостереження за цими процесами в динаміці. Дає можливість відеофіксації та організації відеоконсиліуму.

 • Стробоскопічна відеоендоскопія гортані - візуальне тестування роботи голосового апарату. Дозволяє виявити вади складного процесу голосоутворення, в якому, крім голосових складок, приймають участь багаточисельні м’язи та нерви. Полягає у імпульсному освітленні безінерційним джерелом досліджуваних структур голосового апарату в різні фази голосоутворення (фонації). Це дає можливість визначити причину та рівень ураження голосового апарату, прийняти заходи для їх усунення, надати правильні рекомендації та зробити реальний прогноз, визначити стратегію лікування. Це дослідження надважливе для пацієнтів, які професійно несуть велике голосове навантаження. Метод дає можливість відеофіксації та організації відеоконсиліума.

Безопераційне лікування хронічного тонзиліту:

Безопераційне лікування хронічного тонзиліту полягає у очищенні мигдаликів від шкідливого вмісту, так званих «гнійних пробок». Зазвичай це досягається промиванням лакун (сліпих каналів) за допомогою шприца, або «видавлюванням шпателем». Ці методи небезпечні розповсюдженням інфекції в оточуючі тканини та кров, що може викликати важкі ускладнення.

Ми пропонуємо найкращу з існуючих сьогодні технологій неоперативного лікування хронічного тонзиліту - апаратну технологію «Тонзиллор ММ». Вона полягає у вакуумному промиванні мигдаликів, ефективність якого підсилюється ультразвуковими коливаннями безпечної потужності. Промивання у вакуумі інтенсифікує процес промивання та робить його безпечним від розповсюдження інфекції та токсинів в оточуючі тканини та кров.

Аудіологія:

 • Отоакустична емісія - сучасне об’єктивне скринінгове дослідження, що дозволяє виявити порушення звукосприйняття. Особливо це актуально для новонароджених дітей, оскільки дозволяє вчасно провести подальше дослідження слуху і вжити заходи щодо корекції слуху, а отже забезпечити нормальний розвиток дитини.

  Метод безболісний, безпечний, швидкий, доступний з перших днів життя. Полягає у реєстрації звукових коливань, які генеруються завиткою, за допомогою високочутливого мікрофона. Для цього у зовнішній слуховий прохід вводиться зонд, обстеження триває декілька хвилин.

  Порушення слуху – поширена дитяча патологія. З 1000 новонароджених у 1-3 дітей є порушеня слуху, а з 1000 дітей, що знаходились у палаті інтенсивної терапії, у 20-40 розвиваються виражені порушення слуху або глухота.

  «Золотим» стандартом діагностики і корекції слуху у дітей є загальновизнаний «Принцип 1-3-6», який сформулювала об’єднана комісія по слуху дітей (США) у 2007 році:

  1. Скринінг слуху проводять усім новонародженим у віці до 1 міс., оптимально у пологовому будинку.

  2. Аудіологічну діагностику проводять дітям, які не пройшли скринінгове обстеження, у віці до 3 міс.

  3. Реабілітацію порушень слуху починають до 6 міс.

 • Порогова тональна аудіометрія - суб’єктивний метод дослідження гостроти слуху, який полягає у визначенні найменшої інтенсивності звуку до звукових хвиль різної частоти. Дослідження проводиться за допомогою аудіометра, при цьому пацієнту одягають спеціальні навушники. За результатом дослідження визначається тип порушення слуху (звукопроведення або звукосприйняття) і встановлюється діагноз. Вчасно проведене обстеження і відповідне лікування дозволяють зберегти слух на належному рівні. Важливо проводити і профілактичне обстеження, особливо людям шумових професій, оскільки ураження слухового нерва (нейросенсорну приглухуватість) легше попередити, ніж лікувати.

 • Підбір і налаштування слухових апаратів
  Слух є однією з базових потреб людини, а для загального розвитку дитини він має виняткове значення. На жаль, порушення слуху – поширена патологія серед дітей і дорослих. У всьому світі кількість людей з різними порушеннями слуху неухильно збільшується і за різними даними складає від 5 до 12%. Причинами цього є старіння людей, шумове забруднення навколишнього середовища, поширення захворювань, які впливають на функціонування органа слуху. Порушення слуху негативно впливають на якість життя як самих пацієнтів, так і їх сімей. Компенсувати порушення слуху можна за допомогою слухових апаратів. Сучасні слухові апарати повертають можливість краще чути і спілкуватись з людьми в різних акустичних умовах, допомагають боротися з шумом у вухах, попереджають прогресування втрати слуху. Особливо важливо вчасно правильно підібрати слуховий апарат дитині, що забезпечити розвиток мовлення, комунікативні навики, а також загальний розвиток.

Офтальмологічні послуги:

 • Комп'ютерна візометрія - перевірка гостроти зору.

 • Авторефрактокератометрія - об’єктивне обстеження, яке досліджує рефракцію, тобто заломлюючу здатність ока, що дозволяє точно встановити ступінь далекозоркості, короткозорості та астигматизму. Дане обстеження є безболісним, безконтактним, швидким, може проводитись маленьким дітям.

 • Огляд очного дна.

 • Підбір окулярів.

 • Обстеження та лікування дітей до 1 року.