Судинна хірургія

 Назад

СКЛЕРОТЕРАПІЯ - УСУНЕННЯ СУДИННИХ ЗІРОЧОК: 

Склерозивна терапія варикозного розширення вен полягає у введенні до варикозних вузлів чи до розширених вен склерозивних розчинів. У відповідь на введення цих речовин виникає деструкція інтими, запалення і склеювання стінок вени з облітерацією просвіту варикозного вузла або розширеної вени. Здебільшого метод використовується для усунення «судинних зірочок».

Щоб попередити повторний рецидив слід своєчасно проводити систематичну діагностику. Не запускайте стан своїх вен, стежте за здоров’ям.

Ситуація, коли на ногах з'явилися так звані "зірочки" і помітно виділяється капілярна мережа, звичайно не приємна. На щастя, у випадках, коли це тільки косметичний дефект, що не завдає болю і не призводить до набряку, проблему можна легко і швидко вирішити за допомогою склеротерапії. На даний момент склеротерапия один з найбільш доступних і ефективних методів лікування варикозного розширення вен і судинних «зірочок», хоча відомий вже понад століття.

Основна перевага склеротерапії - це швидкість, так як вся процедура займає приблизно 15 хвилин, після чого зірочки на ногах просто зникають!

ПЕРЕВАГИ:

  • Процедура склеротерапії не дорога, безболісна і не залишає шрами.
  • Не потрібно лікування в стаціонарі.
  • Процедура проводиться без анестезії.
  • Процедура безпечна для людей похилого віку та людей з різними хронічними захворюваннями.
  • Тривалість процедури близько 15 хвилин.